Śląsk II zaczyna w środę

Śląsk II zaczyna w środę

Liderujący w swojej grupie czwartej ligi piłkarze Śląska II Wrocław w środę rozpoczynają przygotowania do rundy rewanżowej.

Drugi zespół WKS-u w planach ma rozegranie pięciu sparingów. Podczas przygotowań, w dniach 3-9 lutego, wrocławianie szlifować formę będą na obozie w Gutowie Małym. Przed wznowieniem rozgrywek ligowych podopiecznych Piotra Jawnego czeka jeszcze spotkanie 1/4 okręgowego Pucharu Polski z Orłem Marszowice, które odbędzie się 2 marca.

Tydzień później Śląsk II ma rozegrać zaległe, wyjazdowe spotkanie ligowe z GKS-em Mirków/Długołęka. Po 15 rozegranych spotkaniach w czwartej lidze WKS ma na koncie 42 punkty i o 3 "oczka" wyprzedza drugiego w tabeli Górnika Wałbrzych.


Plan zimowych sparingów Śląska II Wrocław:
 
19 stycznia, Śląsk II - Ślęza Wrocław
26 stycznia, Śląsk II - Start Namysłów
6 lutego, Śląsk II - Ceramika Opoczno
16 lutego, Śląsk II - Piast Żerniki Wrocław
23 lutego, Śląsk II - Foto-Higiena Gać

czwarta liga Śląsk II Wrocław okres przygotowawczy przerwa zimowa sparingi mecze kontrolne obóz przygotowawczy sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.