Zdolni do nudy? - podsumowanie projektu

Zdolni do nudy? - podsumowanie projektu

Organizatorzy zapraszają na podsumowanie projektu Aż nuda się uda, czyli przestrzeni dedykowanej nudzeniu się.

Nudne słowo ewaluacja oznacza szacowanie wartości danego zjawiska i pochodzi od łacińskich wyrażeń oznaczających „móc, zdołać", „stawać się, być zdolnym", a nawet „potężnieć". Zwyczajowo odnosi się do praktyk podsumowujących zjawisko i wykonywana jest przez osoby żywo zainteresowane jego dynamiką i sensem, a także stopniem użyteczności i efektywności podjętych działań.

Jak jednak zaplanować proces ewaluacji przestrzeni do nudzenia się i co będzie miarą sukcesu zadania? I czy sukces jest aby odpowiednią miarą do szacowania badanej przez nas nudy? Czy nuda się nam uda? Kuratorka galerii Dizajn Katarzyna Roj razem z projektantką Agatą Nowak opracowały kwestionariusz do zbadania stopnia satysfakcji związanej z nudzeniem się w przestrzeni zaprojektowanej specjalnie na ten użytek. W tę ostatnią sobotę projektu podzielą się wynikami badań.

 

Zdolni do nudy?

podsumowanie projektu

sobota, 12.01.2019, godz. 14:00

galeria Dizajn BWA Wrocław

ul. Świdnicka 2-4

nuda nudzenie się galeria Dizajn BWA Wrocław Katarzyna Roj Agata Nowak

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.