Olaf Nowak z Zagłębia do... Zagłębia

Olaf Nowak z Zagłębia do... Zagłębia

Napastnik KGHM Zagłębia Lubin Olaf Nowak na zasadzie półrocznego wypożyczenia przenosi się do zamykającego tabelę LOTTO Ekstraklasy Zagłębia Sosnowiec.

Nowak jest wychowankiem krakowskiej Wisły, w przeszłości występował również w Garbarni Kraków. W Lubinie pojawił się w 2014 roku, początkowo grając w juniorach, a następnie w rezerwach KGHM Zagłębia. Jak na razie nie zdołał zadebiutować w piłkarskiej elicie, ale zaliczył epizod w pierwszym zespole w przegranym 2:3 spotkaniu Pucharu Polski z Huraganem Morąg. Jesienią w 15 meczach trzeciej ligi zdobył 9 bramek.

LOTTO Ekstraklasa trzecia liga KGHM Zagłębie Lubin Olaf Nowak Zagłębie Sosnowiec transfery wypożyczenie sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.