Sprawić sensację

Sprawić sensację
W Hali Orbita wrocławianki były bliskie wygranej z ŁKS-em.

W meczu trzynastej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska zagrają w Łodzi z ŁKS-em Commercecon. W starciu z wicemistrzyniami Polski wrocławianki postarają się o sprawienie sensacji.

O tym, że jest to możliwe #VolleyWrocław przekonał już w drugiej kolejce obecnego sezonu, gdy w Hali Orbita urwał łodziankom punkt, a był bliski sięgnięcia nawet po komplet "oczek". Dwie pierwsze partie padły wówczas łupem podopiecznych trenera Marka Solarewicza. Później jednak ŁKS wrócił z dalekiej podróży, odrobił starty, a następnie w tie-braku rozstrzygnął losy rywalizacji na swoją korzyść. MVP tamtego spotkania wybrana została Marta Wójcik. W łódzkim zespole warto też zwrócić uwagę choćby na najlepiej punktującą Monikę Bociek (163 pkt). 

Aktualnie "Łódzkie Wiewióry" zajmują trzecią pozycję w tabeli. W dwunastu spotkaniach odniosły dziewięć zwycięstw, ponosząc trzy porażki. To złożyło się na 26 punktów w ligowej tabeli. Na własnym boisku zespół Michala Maska pozostaje niezwyciężony w tym sezonie. Łodzianki porażki poniosły dotychczas w Rzeszowie, Policach i w Bydgoszczy. Co ciekawe, w dwóch ostatnich miastach ŁKS Commercecon przegrał w dwóch ostatnich kolejkach. Być może także w tym swojej szansy upatrywać mogą siatkarki #VolleyWrocław.

Początek piątkowego pojedynku o godz. 18:00 w łódzkiej Sport Arenie przy Al. Unii Lubelskiej 2.

LSK Liga Siatkówki Kobiet #VolleyWrocław ŁKS Commercecon sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

siła w zielonym
siła w zielonym 11 stycznia o 11:39

Do boju Volejki!

Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.