Konwent powiatów województwa dolnośląskiego

Konwent powiatów województwa dolnośląskiego

26 starostów spotkało się na konwencie powiatów województwa dolnośląskiego, aby podsumować rok i porozmawiać o planach na kolejną kadencję.

Starostowie spotkali się we Wrocławiu, a spotkaniu przewodniczył starosta powiatu wrocławskiego. Spotkanie rozpoczęła prezentacja wszystkich nowo wybranych dolnośląskich starostów, którzy mieli możliwość przedstawienia się i zaprezentowania swojej osoby.

Jednym z kolejnych punktów spotkania było przedstawienie działalności Związku Powiatów Polskich, którego posiedzenie odbędzie się już niebawem w Warszawie.        

W trakcie konwentu zarekomendowano i przegłosowano kandydaturę starosty głogowskiego, jako przedstawiciela dolnośląskiego do Zarządu Związku Powiatów Polskich. Kolejne posiedzenie konwentu odbędzie się w dniach 24-25 stycznia br.

konwent powiatów

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.