Urwały seta wicemistrzyniom

Urwały seta wicemistrzyniom

#VolleyWrocław zdołał ugrać tylko seta w starciu z wicemistrzyniami Polski ŁKS Commercecon.

W składzie wrocławianek po raz pierwszy pojawiła się pozyskana przez klub atakująca Roksana Irzemska.

- Słyszałam o #VolleyWrocław same pozytywne rzeczy, jest to bardzo dobry klub, w którym mogą się rozwijać zawodniczki – te starsze i te młodsze. Panuje tutaj atmosfera, która motywuje do dalszej pracy. Jak tylko dostałam propozycję z możliwością grania we Wrocławiu, nie zastanawiałam się długo. Cieszę się, że tutaj jestem i nie pozostaje mi nic innego, jak ciężko pracować na treningach i starać się wykorzystać każdą okazję do grania w meczu – mówiła przed meczem urodzona w 1998 roku Roksana Irzemska, cytowana przez klubowe media.

W środę 16 stycznia o godz. 18 Volejki podejmą w Hali Orbita PTPS Piła. Cztery dni później z Energa MKS-em Kalisz ze względu na niedostępność wrocławskiej hali zagrają w Twardogórze. Na to spotkanie klub zorganizuje dla kibiców autobus, którym będą mieli możliwość dotrzeć z Wrocławia do Twardogóry i z powrotem. Zainteresowani mogą zgłaszać się wysyłając maila na adres k.janisz@volleywroclaw.pl, by uzyskać potwierdzenie przydzielenia miejsca w autobusie. Termin zgłoszenia się kibiców upływa w czwartek, 17 stycznia o 15:00.


ŁKS Commercecon Łódź - #VolleyWrocław 3:1 (23:25; 25:18; 25:17; 25:16)

Sędzia pierwszy: Bartlomiej Baniak

Sędzia drugi: Aleksandra Szydełko

Komisarz: Marek Brandt

ŁKS: Bidias (18), A. Wójcik (2), Bociek (3), Alagierska (4), Efimienko-Młotkowska (12), M. Wójcik (3), Korabiec (L) oraz Nichol, Wawrzyńczyk (11), Szczyrba (10), K. Gajewska (1); trener Michal Mašek

#VolleyWrocław: Piśla (6), Rasińska (11), Soter (12), Murek (14), Gajewska (4), Łozowska (4), Kuziak (L) oraz Pancewicz (L), Gancarz (3), Irzemska (3); trener Marek Solarewicz

MVP: Zuzanna Efimienko-Młotkowska

LSK Liga Siatkówki Kobiet #VolleyWrocław Roksana Irzemska ŁKS Commercecon Zuzanna Efimienko-Młotkowska sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.