Znamy kadrę Miedzi na zgrupowanie w Turcji

Znamy kadrę Miedzi na zgrupowanie w Turcji

24 zawodników znalazło się w kadrze Miedzi, która w poniedziałek wyleci na zgrupowanie do Turcji. Legniczanie mają tam zaplanowane treningi i sparingi, a do Legnicy wrócą 1 lutego.

Miedź do Turcji wyleci w poniedziałek rano, a w samolocie znajdzie się miejsce dla 24 zawodników. Z drużyną nie polecą obrońcy Frank Adu Kwame i Fran Cruz oraz napastnik Mateusz Piątkowski, którzy zostali wystawieni na listę transferową.

Zabraknie także obrońcy Mateusza Żyro, który jest w trakcie rehabilitacji po kontuzji i do treningów powinien wrócić na początku lutego. W kadrze znaleźli się za to zawodnicy z Akademii Piłkarskiej Miedzi: Hubert Kisiel, Rafał Adamski, Jan Szpaderski i Karol Gardzielewicz (jesień spędził na wypożyczeniu w I-ligowej Chojniczance). W Turcji Miedź będzie przebywać do 1 lutego i ma obecnie zaplanowane 4 sparingi. 

 

Kadra Miedzi na zgrupowanie w Turcji:

Bramkarze: Anton Kanibołocki, Łukasz Sapela, Jan Szpaderski.

Obrońcy: Aleksandar Miljković, Artur Pikk, Grzegorz Bartczak, Paweł Zieliński, Tomislav Bożić, Bożo Musa, Kornel Osyra.

Pomocnicy: Rafał Augustyniak, Karol Gardzielewicz, Łukasz Garguła, Marquitos, Petteri Forsell, Juan Camara, Borja Fernandez, Adrian Purzycki, Omar Santana, Hubert Kisiel, Henrik Ojamaa.

Napastnicy: Mateusz Szczepaniak, Fabian Piasecki, Rafał Adamski.

 

Sparingowi rywale Miedzi w Turcji:

19.01 – Slavia Sofia (bułgarska ekstraklasa);

22.01 – Czerno More Warna (bułgarska ekstraklasa);

26.01 – Neftci Baku (azerska ekstraklasa);

31.01 – sparing z Czornomorec Odessa (ukraińska ekstraklasa).

Miedź okres przygotowawczy obóz przygotowawczy przerwa zimowa transfery sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.