Cuprum wygrywa w Bydgoszczy

Cuprum wygrywa w Bydgoszczy

Siatkarze Cuprum Lubin po pięciosetowym boju pokonali w wyjazdowym starciu Chemika Bydgoszcz, przywożąc na Dolny Śląsk dwa cenne punkty.

Choć po dwóch pierwszych partiach gospodarze prowadzili już 2:0, Cuprum nie poddało się i trzy kolejne sety padły łupem śląskiej ekipy. Dla drużyny z Zagłębia Miedziowego to czwarta wygrana w sezonie. Lubinianie po czternastu spotkaniach mają na koncie 11 punktów i tracą 3 "oczka" do wyprzedzającej ich Asseco Resovii Rzeszów.

 

Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin 2:3 (25:19; 25:22; 17:25; 23:25; 10:15)

Sędzia pierwszy: Marcin Herbik

Sędzia drugi: Magdalena Niewiarowska

Komisarz: Grzegorz Szewczyk

Chemik: Lipiński (20), Margarido, Kovacević (12), Szalacha (14), Filipiak (19), Morozau (12), Kowalski (L) oraz Bobrowski (L), Sieńko, Gryc (1), Lesiuk; trener Jakub Bednaruk

Cuprum: Marcyniak (5), Toobal (2), Patucha (9), Grobelny (6), Smoliński (8), Yanagida (7), Gruszczyński (L) oraz Wachnik (1), Smith (21), Boruch (6), Gorzkiewicz (3), Biegun (2); trener Marcelo Fronckowiak  

MVP: Maciej Gorzkiewicz

PlusLiga Cuprum Lubin Chemik Bydgoszcz sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.