Ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na Miedź!

Ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na Miedź!

Od dzisiaj każdy kibic może kupić karnet na wiosenne spotkania Miedzi Legnica w LOTTO Ekstraklasie przed własną publicznością.

Podczas pierwszego tygodnia sprzedaży, osoby posiadające karnet w trakcie jesieni 2018 roku wykupiły 1720 karnetów. Pozostałe 1280 karnetów z puli 3000 przeznaczonych do sprzedaży od środy nabywać można w Strefie Miedzi w Galerii Piastów, która otwarta jest od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Z kolei od czwartku ruszy sprzedaż internetowa za pośrednictwem strony bilety.miedzlegnica.eu (mogą to zrobić osoby, które posiadają już zweryfikowane i aktywne konto w klubowym systemie).

Zakup karnetu to oszczędność pieniędzy i czasu, gwarancja stałego miejsca na trybunach, ale przede wszystkim okazanie wsparcia dla klubu. To także szereg innych korzyści! W momencie zakupu karnetu można skorzystać z 20-procentowego rabatu na zakup obecnej koszulki meczowej. Posiadaczowi karnetu przysługuje także 50-procentowy rabat oraz pierwszeństwo zakupu biletu na ewentualny mecz Pucharu Polski w Legnicy (Miedź jest aktualnie na etapie ¼ finału).

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci). O liczbie osób należy zdecydować w momencie zakupu.

 

CENNIK KARNETÓW – WIOSNA 2019:
Trybuna A lub B: 199 zł
Trybuna C: 129 zł
*Sektor rodzinny: 249 zł

* Karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci). Taki karnet można kupić wyłącznie w Strefie Miedzi.

LOTTO Ekstraklasa Miedź karnety sprzedaż karnetów wiosna 2019 runda wiosenna sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.