X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Kolejne transfery KGHM Zagłębia

Kolejne transfery KGHM Zagłębia

Ostatnio KGHM Zagłębie Lubin wypożyczyło do Górnika Zabrze Mateusza Matrasa. Na testach w Zagłębiu Sosnowiec przebywa natomiast Kamil Mazek. Wcześniej z beniaminkiem związał się Olaf Nowak.

24-letniego skrzydłowy Kamil Mazek w ostatnim półroczu zmagał się z problemami zdrowotnymi. Z tego powodu zaliczył jedynie 6 spotkań w drugiej drużynie, występującej na co dzień w trzeciej lidze. Zagłębie II jest po rundzie jesiennej wiceliderem tabeli. Podczas swojej kariery w najwyższej klasie rozgrywkowej wystąpił w 61 meczach, zdobywając 5 bramek. Piłkarz trenuje z sosnowiecką drużyną na zgrupowaniu w Medulin. W niedzielę zagra w sparingu z NK Interem Zaprosić w ramach turnieju Arena Cup.

Wcześniej do klubu znad Brynicy na półroczne wypożyczenie udał się 20-letni napastnik Olaf Nowak. Natomiast do Górnika Zabrze wypożyczony do końca sezonu został 27-letni Mateusz Matras. Umowa zawiera opcję wykupu pomocnika po okresie wypożyczenia. 

Z kolei "Miedziowi" wzmacniają sztab szkoleniowy. Po szkoleniowcu bramkarzy Grzegorzu Sandomierskim, zespół zasilił 34-letni trener przygotowania motorycznego Marek Świder, pracujący ostatnio w Śląsku Wrocław. Z klubem podpisał umowę do 30 czerwca 2020 roku.

LOTTO Ekstraklasa KGHM Zagłębie Lubin okres przygotowawczy przerwa zimowa transfery wypożyczenia sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.