Dobro wspólne. Pierwsze i ostatnie po Bogu prawo społeczności

Dobro wspólne. Pierwsze i ostatnie po Bogu prawo społeczności

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Oddział we Wrocławiu oraz Obserwatorium Społeczne zapraszają na spotkanie z ks. prof. Grzegorzem Sokołowskim „Dobro wspólne. Pierwsze i ostatnie po Bogu prawo społeczności”.

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 21 stycznia o godz. 17 w siedzibie wrocławskiego oddziału „Civitas Christiana” przy ul. Kuźniczej 11-13 (sala klubowa I p.).

Civitas Christiana dobro wspólne ks. prof. Grzegorz Sokołowski

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.