X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Nie dopuścić do pożaru

Nie dopuścić do pożaru

W meczu z liderkami z Sosnowca siatkarki jaworskiej Olimpii bronić będą czwartej pozycji w tabeli grupy III drugiej ligi. Spadek pozycję niżej może mieć przykre konsekwencje w fazie play-off.

Po siedemnastu spotkaniach zespół trenera Radosława Pokrywy z 12 wygranymi i 5 porażkami ma na koncie 35 punktów. "Oczko" mniej ma w dorobku Jedynka Siewierz, która w ostatniej kolejce ograła Olimpię 3:1. Teraz Jedynka zmierzy się z zamykającą tabelę drugą drużyną #VolleyWrocław. Każdy inny wynik niż zwycięstwo siewierzanek będzie ogromną niespodzianką.

Dlatego jaworzanki nie mogą pozwolić sobie na porażkę w starciu z Asotra MKS MOS Płomieniem. Problem w tym, że ekipa z Zagłębia Dąbrowskiego w siedemnastu meczach doznała tylko jednej porażki, a było to 3 listopada w Częstochowie. W pierwszym meczu sosnowiczanki wygrały z Olimpią 3:0 (25:12; 25:21; 25:23).

O potencjale kadrowym Płomienia pisaliśmy już przed pierwszym meczem obu zespołów, więc nie ma co do tego wracać. Faktem jest natomiast, że "papierowe" faworytki sezonu swoją klasę potwierdzają na boisku.

Początek sobotniego meczu o godz. 17 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworze przy Placu Bankowym.


W pozostałych meczach:

#VolleyWrocław II - Jedynka Siewierz (19.01. godz. 17:00)

Polonia Świdnica - MKS II Dąbrowa Górnicza (19.01. godz. 17:00)

MGLKS Sobieski Oława - Amber Kalisz (19.01. godz. 17:00)

Częstochowianka - TKS Ekobet Tychy (19.01. godz. 18:00)

PAUZA: PLKS Pszczyna

druga liga Olimpia Jawor Asotra MKS MOS Płomień Sosnowiec Płomień Sosnowiec sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.