(FOTO) Miedź II rozbiła Polonię 1912

(FOTO) Miedź II rozbiła Polonię 1912

Trzecioligowy zespół Miedzi w swym pierwszym zimowym sparingu rozbił 6:1 Polonię 1912 Leszno. Na boisku zobaczyliśmy m.in. Wojciecha Łobodzińskiego, Mateusza Piątkowskiego oraz Franka Adu Kwame.

- Chcieliśmy na początku grać z zespołami z czwartej ligi, aby przetestować nowych zawodników, jak wyglądają na tle czwartoligowego zespołu. Zagrały dwie równorzędne jedenastki. Jesteśmy w okresie przygotowawczym, zawodnicy walczą o skład i cieszy mnie to wysokie zwycięstwo - mówił Radosław Bella, trener Miedzi II Legnica.

Legniczanie do pierwszego zimowego meczu kontrolnego podeszli bardzo poważnie, nie dając rywalom żadnej taryfy ulgowej.

- Sparing traktujemy tak jakby był to mecz ligowy. O ile możemy to tak traktować. Jeżeli w sparingach będziemy wykorzystywać sytuacje, to jest duże prawdopodobieństwo, że w meczu ligowym też tak będzie - zauważał szkoleniowiec drugiego zespołu zielono-niebiesko-czerwonych. - Zaplanowaliśmy pierwsze dwa mecze z niżej notowanymi rywalami, by stopniowo wchodzić w okres przedstartowy. Ostatnie dwa sparingi zagramy z dobrymi zespołami - dopowiadał.


Miedź II Legnica – Polonia 1912 Leszno 6:1

Bramki dla Miedzi: Piątkowski (x3), Zatwarnicki, Makuch, zawodnik testowany

Miedź II: 
(I połowa)Hoffman - Bartłomiejczak, Ławniczak, Sutor, Adu Kwame, Skórski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Piątkowski, Porębski, Łobodziński;

(II połowa): Pawela - Przygodzki, Miazga, Petlakowski, Chuckwudi, Wolan, Lewandowski, Śliwiński, Żyliński, Makuch, Zatwarnicki.

Miedź II Legnica Polonia 1912 Leszno sparing mecz kontrolny okres przygotowawczy przerwa zimowa Radosław Bella Mateusz Piątkowski sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.