X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Mateusz Machaj ponownie w Chrobrym

Mateusz Machaj ponownie w Chrobrym

Mateusz Machaj, który niedawno rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Jagiellonią Białystok, wrócił do Głogowa. Z pierwszoligowcem pomocnik podpisał trzyletnią umowę.

Na Podlasie Machaj trafił przed obecnymi rozgrywkami właśnie z drużyny pomarańczowo-czarnych. Jesienią wystąpił w 18 oficjalnych meczach, w tym w 10 od pierwszej minuty. W minionej rundzie w LOTTO Ekstraklasie zanotował 13 spotkań, nie strzelając bramki. Łącznie dla "Jagi" zdobył jednego gola i zanotował trzy asysty. Jego trafienie dało białostoczanom zwycięstwo 1:0 w meczu II rundy kwalifikacji do Ligi Europejskiej z portugalskim Rio Ave FC.

Łącznie w piłkarskiej elicie zagrał w 103 meczach w barwach Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław i Jagiellonii. Trzykrotnie trafiał do siatek rywali. W Chrobrym występował w sezonie 2010/2011 oraz od wiosny 2016 do końca ubiegłego sezonu.

Fortuna 1 Liga Chrobry Głogów Mateusz Machaj transfery przerwa zimowa sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.