Otwarcie ofert dot. A4 Wrocław – Krzyżowa: rozbudować czy budować w nowym przebiegu?

Otwarcie ofert dot. A4 Wrocław – Krzyżowa: rozbudować czy budować w nowym przebiegu?

Wczoraj nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na „Opracowanie Studium Korytarzowego wraz z Analizą Techniczno-Ekonomiczno-Logistyczną rozbudowy/budowy autostrady A4 na odcinku Wrocław-Krzyżowa”.

Oferty w przetargu złożyło 8 wykonawców. Najwyższa cena ofertowa wynosi 12 299 877,00 zł brutto, natomiast najniższa cena ofertowa wynosi 1 704 780,00 zł brutto.Zamawiający planował przeznaczyć na realizację zamówienia kwotę: 4 593 722,92 PLN zł brutto.

Szczegóły znajdują się TUTAJ.

A4 autostrada A4 GDDKiA otwarcie ofert

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Wiesiek
Wiesiek 23 stycznia o 12:48

Moim zdaniem jedyne rozsądne rozwiązanie to budowa w nowym przebiegu oczywiście co najmniej trzypasmówka + awaryjny. Rozbudowa obecnej zakorkowanej A4 spowoduje jeszcze większe dramatyczne korki. Już teraz wystarczy drobna kolizja i cała autostrada staje na kilka godzin...

Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.