X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Półmaraton Jeleniogórski. Zapisz się jeszcze w styczniu

Półmaraton Jeleniogórski. Zapisz się jeszcze w styczniu
Półmaraton Jeleniogórski 2017

Coraz więcej osób odnajduje swoje nazwiska na liście startowej do kolejnej edycji największego ulicznego biegu pod Karkonoszami. Półmaratonowi towarzyszy tradycyjnie bieg na 10 km, a kwietniowy termin zawodów coraz bliżej.

Zima w górach na razie w pełni (poza górami zresztą też), ale trzeba pamiętać, że wiosna (również ta biegowa) już niebawem na pewno się pojawi i warto ją przywitać, startując w Jeleniej Górze. Jedną z atrakcji Półmaratonu Jeleniogórskiego jest zresztą to, że rywalizacja przebiega na wspaniałej widokowej trasie, z ośnieżonymi górami w tle. Nazwa do czegoś zobowiązuje – to przecież „bieg z widokiem na góry”. Przypominamy – start na Placu Piastowskim w jeleniogórskich Cieplicach – Zdroju już 7 kwietnia!

Do 31 stycznia opłata startowa wynosi tylko 55 PLN. Potem wzrasta, ale wciąż tylko o symboliczne 5 PLN, więc 60 PLN będzie obowiązywać przez cały luty. Ci którzy biegną „dychę” zapłacą jeszcze mniej, bo do końca stycznia będzie to tylko 50 PLN.

Oczywiście cały czas, bez względu na termin, obowiązuje zniżka dla mastersów w kategoriach 60 + i dla rodzica biegnącego z wózkiem.

Na liście startowej już prawie 500 osób, a sporo z nich uczestniczyło we wspólnym wybieraniu koloru pamiątkowej koszulki, którą będzie można otrzymać w rozszerzonym pakiecie startowym. Aby śledzić tego typu wydarzenia i wypatrywać nowości związane z biegiem, warto zaglądać na profil biegu na Facebooku (wspólny zresztą z cyklem biegów górskich Runner's World Super Bieg) https://www.facebook.com/Superbieg/.

Karkonosze czekają, czeka również widokowa trasa VII Półmaratonu Jeleniogórskiego i Jeleniogórskiej Dziesiątki.

Zapisy na stronie biegu: https://superbieg.pl

Organizatorzy imprezy już teraz zapraszają również na kolejny sezon biegania w górach – wkrótce ruszą zapisy do cyklu Runner's World Super Bieg, a w startowych planach warto mieć również drugą edycję Ultra Sowy w Bielawie oraz nowość przygotowywaną na ten sezon – Ultra Izery w Świeradowie – Zdroju.

Półmaraton Jeleniogórski Jeleniogórska Dziesiątka bieg maraton

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.