(FOTO) Jastrzębski Węgiel drugim finalistą

(FOTO) Jastrzębski Węgiel drugim finalistą

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla zostali drugim finalistą Pucharu Polski, podczas wrocławskiego turnieju ogrywając ONICO Warszawa.

W niedzielnym finale na zespół z Górnego Śląska czeka ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która pokonała w półfinale Aluron Virtu Wartę Zawiercie. Zespół z województwa opolskiego jest zdecydowanym liderem PlusLigi.

- Na ten mecz nie wyjdziemy z nastawieniem, że oni są faworytem, a nam jak się nie uda to trudno, a jak wygramy to będzie mistrzostwo świata. Nie, bo my znamy swoją wartość, znamy swoją siłę i wyjdziemy po to, żeby wygrać. Na pewno nie przestraszymy się tego i nie będziemy patrzeć na ZAKSĘ jak na zespół będący całkowicie poza naszym zasięgiem i że tylko cud może sprawić, iż wygramy ten mecz - zauważa legniczanin Jakub Popiwczak, libero Jastrzębskiego Węgla.

 

Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa 3:0 (25:22; 25:23; 25:14)

Jastrzębski Węgiel: Fromm (13), Kosok (6), Konarski (16), Lyneel (13), Kampa (1), Hain (5), Popiwczak (L) oraz Bucki; trener Roberto Santilli

ONICO: Kwolek (7), Brizard (1), Łukasik (10), Wrona (1), Vigrass (2), Kurek (16), Wojtaszek (L) oraz Penchev (2), Janikowski, Nowakowski (1); trener Stephane Antiga

Jastrzębski Węgiel Jakub Popiwczak Puchar Polski turniej finałowy finał Pucharu Polski sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.