Dla-Przemysłu.pl dalej z WTS Spartą Wrocław

Dla-Przemysłu.pl dalej z WTS Spartą Wrocław

W sezonie 2019 firma Dla-Przemysłu.pl w dalszym ciągu wspierać będzie WTS Spartę Wrocław. Tak jak w ubiegłych rozgrywkach pod patronatem Dla-Przemysłu.pl będą odbywać się biegi numer 10.

Współpracę z firmą Dla-Przemysłu.pl rozpoczęliśmy w 2018 roku i jeszcze w trakcie sezonu udało nam się rozszerzyć jej zakres. Dziś podpisujemy kolejną umowę. To budujące, że pozyskaliśmy kolejnego partnera, który nie tylko systematycznie zwiększa swoje zaangażowanie, ale także myśli o długoterminowej współpracy z klubem – mówi Andrzej Rusko, Prezes WTS Sparty, cytowany przez klubowe media.

Sponsor wrocławskiego zespołu dostarcza odbojnice przemysłowe stalowe oraz gumowe, nietłukące lustra magazynowe, drogowe, systemy wygrodzeń m.in. słupki z taśmami, bariery, ogrodzenia tymczasowe, progi i blokady parkingowe, elementy oznakowania powierzchni oraz ręczne urządzenia do znakowania linii na parkingach, w zakładach przemysłowych.

Jako zagorzali kibice, z dużą radością podpisujemy kolejną umowę z naszym klubem – WTS Spartą Wrocław. Warto jednak zaznaczyć, że ta współpraca daje nam nie tylko satysfakcję związaną ze wspieraniem klubu, któremu kibicujemy, ale pozwala nam także realizować nasze cele biznesowe – dodaje Bartosz Sikora, właściciel firmy Dla-Przemysłu.pl.

WTS Sparta Wrocław sponsor sezon 2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.