X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Cuprum zagra z GKS-em

Cuprum zagra z GKS-em

W meczu 17 kolejki PlusLigi siatkarze Cuprum Lubin podejmą na własnym boisku GKS Katowice.

Spotkanie odbędzie się już w piątek o godz. 17:30. Katowiczanie aktualnie plasują się na siódmej pozycji w tabeli siatkarskiej elity. GKS w dorobku ma 24 punkty. Zespół z Górnego Śląska wygrał dotychczas osiem pojedynków i poniósł tyle samo porażek. Bilans setów wynosi 30:29.

To sprawia, że na siatkarzy GKS-u można byłoby patrzeć jak na faworytów. Można byłoby, gdyby nie fakt, iż w pierwszym spotkaniu obu zespołów tryumfowali lubinianie. Siatkarze z Zagłębia Miedziowego w rozegranym 26 października meczu 4 kolejki wygrali w Szopienicach 3:0, a MVP został Igor Grobelny.

Była to jedna z zaledwie czterech wygranych Cuprum w bieżącym sezonie. Pozostałe jedenaście spotkań kończyło się porażkami podopiecznych Marcelo Fronckowiaka. W ostatniej kolejce lubinianie przegrali 1:3 (20:25; 20:25; 25:15; 17:25) w Radomiu z Cerrad Czarnymi. Z kolei GKS na własnym boisku ograł 3:0 (25:21; 25:23; 25:18) Asseco Resovię.

PlusLiga Cuprum Lubin GKS Katowice sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.