X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Reprezentantka Słowenii w #VolleyWrocław

Reprezentantka Słowenii w #VolleyWrocław

Monika Potokar, przyjmująca reprezentacji Słowenii, wzmocniła #VolleyWrocław.

Klub ze stolicy Dolnego Śląska w obecnym sezonie nie ma łatwo. Z problemami zdrowotnymi borykają się przyjmujące Roksana Wers i Klaudia Felak oraz rozgrywająca Weronika Wołodko. Stąd wrocławski klub już w trakcie rozgrywek zmuszony był zakontraktować młodą przyjmującą Roksanę Irzemską czy niedawno doświadczoną rozgrywającą Jolantę Kelner, mającą jednak ostatnio przerwę w grze. Teraz zespół zasili Monika Potokar. Siatkarka do Wrocławia przechodzi z ligi greckiej.

- W sytuacji, w której znalazł się nasz zespół, czyli po dwóch poważnych kontuzjach - Feli i Roxi, byliśmy zmuszeni poszukać zawodniczki, która pomoże nam normalnie funkcjonować w kontekście treningów i meczów. Zakontraktowanie przyjmującej to był dla nas naturalny ruch transferowy, kiedy mamy tylko dwie nominalne przyjmujące w zespole. Po analizie wielu siatkarek i możliwości budżetowych zdecydowaliśmy się zaoferować możliwość współpracy Monice Potokar. To zawodniczka, która ma cały czas styczność z kadrą Słowenii, a ostatni sezon spędziła grając dobrze w lidze greckiej. Rozegrała już kilka sezonów w swojej siatkarskiej karierze, więc liczymy także na jej doświadczenie - powiedział trener Marek Solarewicz, cytowany przez klubowe media.

Nowa przyjmująca #VolleyWrocław została już zgłoszona do rozgrywek i znajdzie się w składzie drużyny na sobotni mecz z Grot Budowlanymi Łódź. Występować będzie z numerem 31.

- Jestem szczęśliwa, że udało mi się dołączyć do drużyny #VolleyWrocław. Mam nadzieję, że przed nami wiele wygranych. Nie mogę się doczekać pierwszych treningów z drużyną, bo chcę przekazać dużo pozytywnej energii moim nowym koleżankom. Co do miasta - nie mogę się doczekać, by móc zobaczyć je w pełni, chociaż pierwsze wrażenie po wylądowaniu jest takie, że jest tutaj troszeczkę za zimno - dodała Monika Potokar.

LSK Liga Siatkówki Kobiet #VolleyWrocław transfery Monika Potokar przyjmująca sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.