X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


(FOTO) Trening zamiast sparingu

(FOTO) Trening zamiast sparingu

Piłkarze jaworskiej Kuźni przygotowujący się do szturmu na czwartą ligę mieli zagrać dzisiaj w Strzegomiu z Karkonoszami Jelenia Góra, które występują właśnie na tym szczeblu.

Warunki pogodowe sprawiły, iż mecz kontrolny musiał zostać odwołany. W zamian niebiesko-żółto-czarni odbyli jednostkę treningową.

- Wiadomo, że jest zima, ale dzisiaj nas trochę zaskoczyła. Mieliśmy zagrać sparing w Strzegomiu z Karkonoszami Jelenia Góra, ale niestety panujące warunki nie pozwoliły na rozegranie tego meczu. Nie rezygnujemy jednak z jednostki treningowej, którą traktujemy trochę jako zabawę i frajdę. W śniegu można zrobić choćby trening siłowy, a poza tym mamy zabawę z piłką - mówił Piotr Przerywacz, szkoleniowiec Kuźni.

Kuźnia Piotr Przerywacz sparing mecz kontrolny okres przygotowawczy przerwa zimowa sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.