Bartłomiej Urbański na testach w Miedzi

Bartłomiej Urbański na testach w Miedzi

Legnicki klub poinformował, że na tygodniowych testach w zespole przebywa 20-letni środkowy pomocnik Bartłomiej Urbański.

Lewonożny piłkarz ostatnio występował w holenderskim klubie Willem II Tilburg, do którego trafił z Legii Warszawa. Ze stołeczną drużyną dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski juniorów. Wcześniej grał w Nadstali Krzaki Czaplinkowskie oraz Polonii Warszawa. Urbański ma za sobą również grę w reprezentacji Polski U-19.

Miedź Bartłomiej Urbański testy okres przygotowawczy przerwa zimowa sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.