X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Atak z nożem w Jaworze

Atak z nożem w Jaworze
Za popełnione czyny sprawcy grozi kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności

Do napadu rabunkowego doszło w biały dzień na jednej z jaworskich ulic. Sprawca przy użyciu noża żądał od mieszkanki Jawora wydania pieniędzy w kwocie 300 zł.

Mężczyzna trzymając w ręku nóż skierowany w stronę 31-letniej kobiety zażądał od niej wydania 300 zł. Ta zachowała jednak zimną krew skutecznie wytrącając napastnikowi nóż z ręki i zmuszając go swoją postawą do ucieczki.

Sprawca napadu niedługo cieszył się wolnością. Dzięki precyzyjnym informacjom na temat jego wyglądu już po kilku chwilach został namierzony przez jaworskich policjantów. Zatrzymany to 36-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego, który nie krył zaskoczenia tak szybką akcją mundurowych. Na podstawie zebranego materiału dowodowego  funkcjonariusze przedstawili mu zarzuty usiłowania dokonania napadu rabunkowego z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz gróźb pozbawienia życia – informuje jaworska policja.

Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami. Za popełnione czyny grozi mu kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

atak nóż nożownik rabunek

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.