Weronika Wołodko wznowiła treningi

Weronika Wołodko wznowiła treningi
Weronika Wołodko wróciła do zespołu.

#VolleyWrocław poinformował, że po miesięcznej przerwie treningi wznowiła już Weronika Wołodko. Rozgrywająca pauzowała z powodu choroby.

Siatkarka pracować będzie teraz nad powrotem do formy, by pomóc drużynie w kluczowych meczach obecnego sezonu.

- Bardzo się cieszę, że w końcu – po prawie miesięcznej przerwie, mogę wrócić do aktywności fizycznej. Doskonale zdaje sobie sprawę, ile ciężkiej pracy czeka mnie w najbliższych tygodniach. Jednak wierzę, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej zarówno z "czuciem piłki", jak i z kondycją. Z niecierpliwością czekam na nasze najbliższe spotkania, które z pewnością dostarczą ogrom emocji, za którymi bardzo się stęskniłam. Mam nadzieje, że będę miała szansę pomóc mojej drużynie w osiągnięciu jak najlepszych wyników w dalszej części sezonu - powiedziała Weronika Wołodko, cytowana przez klubowe media.

Klub poinformował także, iż w ekipie ze stolicy Dolnego Śląska w dalszym ciągu występować będzie Jolanta Kelner, która dołączyła do zespołu w trakcie nieobecności Wołodko.

LSK Liga Siatkówki Kobiet #VolleyWrocław Weronika Wołodko sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.