Frank Adu Kwame w Suwałkach

Frank Adu Kwame w Suwałkach

Obrońca Frank Adu Kwame przechodzi z legnickiej Miedzi do Wigier Suwałki. Pochodzący z Ghany piłkarz jesienią wystąpił w sześciu meczach LOTTO Ekstraklasy.

Adu Kwame w sezonie 2017/2018 dobrą postawą na boisku mocno przyczynił się do awansu zielono-niebiesko-czerwonych do piłkarskiej elity. W premierowym dla Miedzi sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej miał jednak problemy z przebiciem się do podstawowej jedenastki zespołu Dominika Nowaka.

33-letni obrońca przygotowania do rundy wiosennej rozpoczął w trzecioligowych rezerwach legnickiego klubu. Teraz związał się półroczną umową z Wigrami Suwałki, z których po sezonie 2016/2017 trafił do Legnicy.

LOTTO Ekstraklasa Fortuna 1 Liga Frank Adu Kwame Miedź Wigry Suwałki transfery przerwa zimowa sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.