X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Tomislav Bożić: Biorę to na swoją klatę

Tomislav Bożić: Biorę to na swoją klatę

Mecz z Jagiellonią jak najszybciej zapomnieć powinien Tomislav Bożić, który najpierw sprokurował rzut karny, a następnie wyleciał z boiska z czerwoną kartką. Co kapitan Miedzi powiedział po końcowym gwizdku?

- Przegraliśmy mecz po moich błędach. Biorę to wszystko na swoją klatę. Dobrze kontrolowaliśmy mecz do pierwszej straconej bramki. Straconej na nasz sposób, bo tylko my tracimy takie gole. Do tej pierwszej bramki dobrze wyglądaliśmy na boisku, później spotkał nas trochę taki szok. Chcieliśmy narzucić swój styl gry, ale zachowałem się jak dziecko. Miałem piłkę na nodze, mogłem ją wybić na trybuny i sytuacja byłaby dużo lepsza niż to co się stało. Chciałem zagrać do Henia, bo widziałem, że jest sam. Liczyłem na jakąś kontrę, a ostatecznie zrobiłem z tego rzut karny. Dzisiaj w tym meczu wszystko co z mojej strony mogło stać się złego, to się stało. Zrobiłem karnego, dostałem czerwoną kartkę i zostawiłem chłopaków samych z jednym zawodnikiem mniej na boisku. To, że przegraliśmy dzisiaj 0:3 nie wynika z tego, że Jagiellonia jest dużo lepszym zespołem, tylko Miedź grała z jednym zawodnikiem mniej, bo naprawdę dzisiaj z mojej strony mecz był bardzo słaby. Nie wiem co więcej powiedzieć. Szkoda tego meczu, szkoda zdrowia, szkoda wszystkiego, ale z drugiej strony jest dopiero pierwsza kolejka. Dużo przed nami i po prostu trzeba dalej wygrywać - skomentował Tomislav Bożić.

LOTTO Ekstraklasa Miedź Tomislav Bożić kapitan Miedzi Jagiellonia Białystok runda rewanżowa runda wiosenna sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.