Bal Karnawałowy w Muchowie

Bal Karnawałowy w Muchowie

2 marca wehikuł czasu przeniesie wszystkich miłośników dobrej zabawy 100 lat wstecz, w lata 20-te i 30-te ubiegłego wieku.

To wszystko czekać będzie na uczestników balu karnawałowego, który odbędzie się tego wyjątkowego, sobotniego wieczoru w Pałacyku w Muchowie. W programie przewidziano doskonałą zabawę przy zespole „Piękni lecz nie młodzi”, przepyszne jedzenie przyrządzane przez Panią Krysię, które również nawiązywać będzie do okresu dwudziestolecia. Wszystkich uczestników z poczuciem humoru, którzy szczególnie zdecydują się dopasować swoją stylizację do klimatu imprezy, czekać będzie moc niezapomnianych atrakcji.

Rezerwacja biletów pod numerem 696 448 949. Istnieje możliwość noclegu w Pałacyku w Muchowie. Więcej informacji można uzyskać w Powiatowym Zespole Schronisk Młodzieżowych w Jaworze przy ul. Starojaworskiej 7. Bilety w cenie 120 zł/osobę. Termin zapisów: do 20.02.2019 r.

Start punktualnie o godz. 20:00, 2 marca 2019 r.

Część dochodu z biletów przekazana zostanie na rzecz Jaworskiego Stowarzyszenia Charytatywnego „Damy Radę”.

bal karnawałowy bal Pałac w Muchowie Muchów Jaworskie Stowarzyszenie Charytatywne „Damy Radę”

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.