X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Legnica: Turniej szachowy dla dzieci i młodzieży

Legnica: Turniej szachowy dla dzieci i młodzieży

W sobotę 16 lutego w Domu Kultury Atrium przy ul. Pomorskiej 19 w Legnicy odbędzie się turniej szachowy dla dzieci i młodzieży.

W turnieju udział mogą brać zawodnicy urodzeni w 2003 roku i młodsi. Zgłoszenia dokonywać można w dniu zawodów od godz. 9:00.

O kolejności miejsc w poszczególnych turniejach decyduje: ilość zdobytych punktów, mały Buchholz, pełny Buchholz, progress, liczba zwycięstw.  Cały cykl składa się z 9 turniejów rozgrywanych po jednym w miesiącu, od października do czerwca.

W klasyfikacji generalnej punkty otrzymuje się za zajęte miejsce:

1 miejsce - 50 punktów

2 miejsce - 45 punktów

3 miejsce - 42 punkty

4 miejsce - 40 punktów

5 miejsce - 39 punktów

6 miejsce - 38 punktów itd.

Zwycięzcą klasyfikacji generalnej zostaje zawodnik, który uzyskał najwięcej punktów, przy czym każdemu zawodnikowi odliczany jest najgorszy występ w przypadku udziału we wszystkich turniejach.

Start o godz. 10. Wpisowe wynosi 10 zł.

Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix turniej szachowy szachy K.Sz. Miedź Legnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.