Druga wygrana jaworzanek

Druga wygrana jaworzanek

Olimpia Jawor wygrała drugie spotkanie pierwszej rundy play off z Jedynką Siewierz. Tym razem do zwycięstwa potrzeba było pięciu setów.

Niedzielny tryumf sprawia, że jaworzanki, by awansować do kolejnej fazy potrzebują już tylko jednej wygranej. Kolejne spotkanie, które odbędzie się w Siewierzu, zaplanowano na 2 marca.

 

Olimpia Jawor - UKS Jedynka Siewierz 3:2 (16:25; 25:21; 11:25; 25:18; 15:11)

MVP: Sandra Świętoń

druga liga Olimpia Jedynka Siewierz play off sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.