Obywatelu, zapisuj się! RWSB 2019 zaprasza!

Obywatelu, zapisuj się! RWSB 2019 zaprasza!

Kolejny sezon cyklu biegów górskich Runners World Super Bieg już przyjmuje zapisy do wszystkich swoich tegorocznych edycji, a wystartuje w maju.

Pierwszy bieg cyklu odbędzie się w Polanicy-Zdroju 12 maja. IV Półmaraton Górski Polanica-Zdrój i Dziesiątka Staropolanki znów zainaugurują cykl RWSB, a odbędzie się to w pięknym uzdrowisku, w tłumie kibiców, na pięknej górskiej trasie.

Ciąg dalszy cyklu wciąż jeszcze w maju – 23 maja jedyny w swoim rodzaju bieg górski ze Szklarskiej Poręby do Świeradowa-Zdroju – IV Interferie Run. Wspaniały i malowniczy półmaraton biegnący przez Góry Izerskie ze stawiającym do pionu podbiegiem na ostatnich metrach. Oczywiście będzie też „dycha” - z Rozdroża Izerskiego do Świeradowa. Dlaczego warto ją pobiec? Bo to chyba najszybsza górska dycha w Polsce – prawie cały czas biegniemy w dół!

Dolny Śląsk opuścimy na chwilę aby udać się w podróż do Wisły. V Półmaraton Wiślański i Wiślańska „10” odbędą się 16 czerwca. Warto przyjechać w Beskid Śląski po punkty do generalki i aby zmierzyć się z wiślańską trasą. Czeka start i meta w centrum Wisły i długi finisz tuż obok amfiteatru.

Mały biegowy festiwal szykuje nam się w Bielawie 21 lipca. Kapitalnie położony nad Jeziorem Bielawskim ośrodek wypoczynkowy i wyrastające tuż obok Góry Sowie tworzą kapitalne połączenie. W takiej scenerii zostanie rozegrany IV Półmaraton Kalenica i bieg na 10 km. To nie wszystko, bo wczesnym rankiem wszystko zacznie się od II Ultra Sowy, której uczestnicy drugi raz zmierzą się z dystansem 53 km po sowiogórskich ścieżkach. To będzie długi, piękny biegowy dzień.

Krótka wakacyjna przerwa i czas na finał. Góry Izerskie, Świeradów-Zdrój, meta tuż pod szczytem Stogu Izerskiego. Alpejski bieg 4F Świeradów Run czeka 14 września. Generalka, dekoracje, nagrody i huczne zakończenie.

Każdy bieg zaliczany do RWSB to odrębne, jedyne w swoim rodzaju zawody, ale we wszystkich można zbierać punkty do klasyfikacji generalnej. A nagradzanych miejsc w generalce jest sporo, bo aż 10 w każdej przewidzianej regulaminem kategorii.
Zapisy ruszyły – więcej szczegółów i informacji na https://superbieg.pl.

Opłata startowa za dowolny bieg cyklu wynosi tylko 60 PLN (płatne do każdego poniedziałku poprzedzającego bieg). Potem opłata wzrasta do 80 PLN i tyle zapłacimy też w dniu startu. Wypełniając formularz zgłoszeniowy, rejestrujemy się  w bazie danych cyklu, a po opłaceniu wybranego biegu, lądujemy na jego liście startowej. Można też skorzystać z promocyjnych pakietów, obejmujących 3,4 lub 5 dowolnych startów.
RWSB to dobra okazja do startowania w górach dla tych, którzy naprawdę chcą w nich solidnie pobiegać oraz dla tych, którzy chcą dopiero zacząć przygodę z biegami górskimi. Znów toczyć się będzie rywalizacja indywidualna w kategoriach na obu dystansach oraz walka wśród biegowych drużyn. Będą medale na mecie, kolekcjonowanie biegowych upominków za kolejne starty, trudne (nieco łatwiejsze też) trasy, masa radości, satysfakcji i pozytywnej atmosfery, która staje się już znakiem rozpoznawczym RWSB.

Góry Izerskie, Góry Sowie, Beskid Śląski, Góry Bystrzyckie – Runner's World Super Bieg zaprasza!

RWSB Runners World Super Bieg

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.