Aktywna niedziela z Pasażem Grunwaldzkim – czyli gry i zabawy dla dzieci

Aktywna niedziela z Pasażem Grunwaldzkim – czyli gry i zabawy dla dzieci

Guma, zbijak, berek, kapsle, klasy! Brzmi jak tajemnicze zaklęcie? To popularne zabawy podwórkowe, w które będzie można zagrać podczas wydarzenia „Niedzielny Plac Zabaw” w Pasażu Grunwaldzkim.

Z pozoru zwykłe gry mogą przynieść dzieciom bardzo wiele korzyści. Aktywność ruchowa dziecka oddziałuje nie tylko na jego rozwój fizyczny, ale również emocjonalny i społeczny. Dlatego tak ważne jest, by zapewnić najmłodszym odpowiednią dawkę ćwiczeń każdego dnia.

PLAC ZABAW to czwarte z cyklu niedzielnych wydarzeń dedykowanych najmłodszym klientom centrum. Po raz drugi stawiamy na gry podwórkowe, które motywują do ruchu i spędzania czasu w gronie rówieśników. Dzieci powinny ćwiczyć 60 minut dziennie. Aby wysiłek fizyczny przynosił efekty, wcale nie musi być monotonny i wyczerpujący. Wręcz przeciwnie - powinien być ubrany w atrakcyjną formę zabawy. Wybierając nasze wydarzenie, dawka ruchu będzie zaliczona z nadwyżką – mówi Paulina Stach, dyrektor Pasażu Grunwaldzkiego.

A ja na to: POMIDOR!

Dzieci uwielbiają interakcję i zabawę. Dlatego z pewnością każdy uczestnik warsztatów w Pasażu Grunwaldzkim znajdzie coś dla siebie. W niedzielnym harmonogramie m.in.: animacje ruchowe, kącik plastyczny, światowy rajd kapslowy, badminton, bierki,  gra w „zośkę” i klasy. Nad prawidłowym przebiegiem gier będzie czuwał Pan Pomidor wraz z grupą przyjaznych animatorów.

Brain On – czyli włączamy myślenie!

Brain On to strefa aktywująca nie tylko ciało ale i umysł! To tu dostępna będzie biblioteka gier planszowych dla każdej grupy wiekowej - od maluchów po seniorów. Nie zabraknie popularnych tytułów oraz nowości. Każdą grę będzie można wypożyczyć i wypróbować. Profesjonalni animatorzy podpowiedzą, jak dobrać grę odpowiednią do wieku, czy zainteresowań uczestników zabawy.

Z Pasażem Grunwaldzkim niedziela nigdy nie jest nudna! Warsztaty odbędą się w strefie na poziomie -1, w godzinach 12.00 – 18.00. Wstęp jest bezpłatny.

plac zabaw Pasaż Grunwaldzki

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.