Trzech z Miedzi do kadry

Trzech z Miedzi do kadry
Henrik Ojamaa niebawem uda się na zgrupowanie reprezentacji.

Petteri Forsell, Henrik Ojamaa i Artur Pikk pracowicie spędzą przerwę reprezentacyjną, bowiem otrzymali powołania do swoich kadr narodowych na mecze eliminacji mistrzostw Europy.

Petteri Forsell będzie miał okazję w ramach kwalifikacji do czempionatu Starego Kontynentu zmierzyć się z Włochami (23 marca w Udine, godz. 20:45) i Armenią (26 marca w Erewanie, godz. 21:00).

Henrik Ojamaa i Atur Pikk otrzymali powołania na eliminacyjny mecz z Irlandią Północną, który odbędzie się 21 marca o godz. 20:45 w Tallinie oraz towarzyskie spotkanie z Gibraltarem, zaplanowane na 26 marca o godz. 20:45 w Gibraltarze.

Petteri Forsell Henrik Ojamaa Artur Pikk kadra narodowa reprezentacja

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.