Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(Film) Posłowie Kukiz‘15 odpowiadają na pytania jaworzan

Przedstawiamy najciekawsze fragmenty z ponad dwugodzinnego spotkania z posłami Kukiz‘15 w Jaworze.

Paweł Kukiz, mający pierwotnie odwiedzić Jawor, nie mógł uczestniczyć w spotkaniu w związku z niezapowiedzianym wcześniej szkoleniem dla członków sejmowej Komisji ds. Służb Specjalnych. W związku z tym na pytania zebranych odpowiadali posłowie Jerzy Kozłowski i Jarosław Porwich.

Kukiz‘15 posłowie Jerzy Kozłowski Jarosław Porwich Robert Gierczyk Jawor spotkanie z mieszkańcami

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.