Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM) Poseł Jarosław Sachajko w Wądrożu Wielkim

Przewodniczący sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, poseł Jarosław Sachajko spotkał się w Wądrożu Wielkim z mieszkańcami naszego regionu. Swoje wystąpienie rozpoczął od omówienia ustawy dotyczącej GMO.

Mówił też m.in. o sprzedaży żywności wyprodukowanej przez rolników za pośrednictwem sklepów, programie "Owoce i warzywa w szkole" czy o ustawodawstwie dotyczącym wycinki drzew znajdujących się na terenie prywatnym. Następnie odpowiadał na pytania zebranych. Przedstawiamy najciekawsze z nich.

Jarosław Sachajko poseł Sachajko Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi GMO wycinka drzew Wądroże Wielkie

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.