Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM) Poznajemy Region: Witrochromia, czyli tajemnice malarstwa ludowego na szkle

W jaworskim muzeum odbył się wykład z cyklu Poznajemy Region pt. „Witrochromia, czyli tajemnice malarstwa ludowego na szkle”, który poprowadziła Magdalena Ziółkowska, absolwentka Wydziału Konserwacji i Restauracji Ceramiki i Szkła ASP im. E. Gepperta we Wrocławiu. 

Wykład poprzedza jutrzejsze otwarcie wystawy „Śląskie obrazki ludowe pod szkłem”, na której zobaczymy pełne blasku i barw, ludowe obrazki pochodzące ze zbiorów Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze, Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze, Muzeum Sprzętu Gospodarstwa Domowego w Ziębicach oraz Muzeum Regionalnego w Jaworze.

Poznajemy Region witrochromia malarstwo ludowe malarstwo na szkle Muzeum Regionalne w Jaworze Magdalena Ziółkowska

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.