Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Witamy Nowy Rok na Dolnym Śląsku!

Radośnie i hucznie, wspólnie się bawiąc, Dolnoślązacy pożegnali stary i przywitali Nowy Rok. Nie brakowało tradycyjnego szampana i kolorowych, rozświetlających ciemności fajerwerków, które znów stworzyły zapierających dech spektakl na dolnośląskim niebie. Wciąż trwa świętowanie.

 

Wszystkim Czytelnikom portalu dolny-slask24h.pl życzymy szczęścia, spełnienia marzeń i samych pogodnych dni w Nowym 2018 Roku!

Nowy Rok Sylwester Sylwester 2017 Rok 2018 Dolny Śląsk fajerwerki zabawa sylwestrowa 2018 rok

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.