Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Naukowe tournee po Dolnym Śląsku

Uczniowie I Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze poznali najważniejsze sposoby na praktyczne ograniczenie poboru energii w gospodarstwie domowym. Wszystko za sprawą wykładu „Racjonalizacja zużycia energii w gospodarstwie domowym”. Wykład poprowadził pracownik Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej dr inż. Maciej Gwoździewicz, reprezentujący jednocześnie Stowarzyszenie Elektryków Polskich.

Prezentacji dr Gwoździewicza z uwagą przysłuchiwali się Piotr Paczóski, zastępca prezydenta Jeleniej Góry, odpowiedzialny w mieście m.in. za edukację, dyrektor szkoły Małgorzata Kozińska oraz licznie przybyli uczniowie.

ZSO nr 1 w Jeleniej Górze Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze dr inż. Maciej Gwoździewicz PWr SEP Piotr Paczóski Małgorzata Kozińska

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Kamil
Kamil 8 stycznia o 21:04

Super!

Lubię to! 5

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.