O narodzie w polskiej myśli nacjonalistycznej na spotkaniu w Civitas Christiana

W siedzibie wrocławskiego oddziału Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” odbyło się spotkanie z dr hab. Bartoszem Smolikiem, poświęcone postrzeganiu narodu w polskiej myśli nacjonalistycznej po 1989 roku.

Wydarzenie połączone było z promocją książki prelegenta pt. „Naród we współczesnej polskiej myśli nacjonalistycznej. Problematyka narodu w ujęciu głównych nurtów polskiego nacjonalizmu w latach 1989-2004”.

Civitas Christiana Piotr Sutowicz dr hab. Bartosz Smolik naród myśl nacjonalistyczna nacjonalizm

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.