Gwoździewicz w Bolesławcu

Kolejnym etapem naukowego tournée dr inż. Macieja Gwoździewicza był Bolesławiec. Wykładowca z Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej oraz członek Zarządu Oddziału Wrocławskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich gościł w trzech bolesławieckich szkołach: Zespole Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego, I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Broniewskiego oraz II Liceum Ogólnokształcącym im. Janusza Korczaka.

W trakcie aż czterech prelekcji dr inż. Maciej Gwoździewicz tłumaczył uczniom jak racjonalnie korzystać z energii elektrycznej w gospodarstwie domowym. Prelegent przedstawił zagadnienia i problemy związane z oświetleniem elektrycznym, praniem, gotowaniem, ogrzewaniem i klimatyzacją. Audytorium z zaciekawieniem słuchało prelekcji, pojawiały się też pytania. Czy wizyta dr inż. Macieja Gwoździewicza wpłynie na obniżenie rachunków za energię elektryczną w części gospodarstw domowych w Bolesławcu? To okaże się niebawem.

Bolesławiec dr inż. Maciej Gwoździewicz Wydział Elektryczny PWr Politechnika Wrocławska SEP Stowarzyszenie Elektryków Polskich Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego I LO im. Władysława Broniewskiego II LO im. Janusza Ko

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.