Uczniowie wałbrzyskiego "Energetyka" na Politechnice

Uczniowie wałbrzyskiego „Energetyka" z mgr inż. Włodzimierzem Maltą na czele po raz kolejny stawili się na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej. W ramach programu współpracy Politechniki ze szkołami ponadgimnazjalnymi z Dolnego Śląska młodzi elektrycy mogą ćwiczyć w laboratorium maszyn elektrycznych, gdzie odbywają zajęcia praktyczne.

Politechnika Wrocławska Wydział Elektryczny Zespół Szkół Politechnicznych Energetyk Energetyk uczniowie dr inż. Maciej Gwoździewicz dr inż. Marek Ciurys mgr inż. Włodzimierz Malta

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.