Niebawem GPW w Morawie

W dniach 7-9 grudnia w Pałacu w Morawie odbędzie się V edycja Konferencji Naukowej Generacja - Przesył - Wykorzystanie.

GPW odbywa się cyklicznie od 2014 roku. Tematyką Konferencji jest elektrotechnika, elektronika, energetyka, automatyka, mechatronika. Prelegenci biorący w niej udział to przede wszystkim studenci i doktoranci wydziałów elektrycznych i energetycznych wyższych uczelni technicznych, również z Ukrainy. Organizatorami Konferencji są Wydział Elektryczny Politechniki Wrocławskiej oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Wrocławski. Od IV edycji GPW uczestniczą w niej również uczniowie szkół średnich.

Konferencja Naukowa Generacja - Przesył - Wykorzystanie GPW dr inż. Maciej Gwoździewicz Marzena Muszyńska-Szwegler GPW 2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.