Międzynarodowa Konferencja GPW rozpoczęta

W Pałacu Morawa w Gminie Strzegom rozpoczęła się trzydniowa Międzynarodowa Konferencja Naukowa Generacja - Przesył - Wykorzystanie, odbywająca się pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Jedną z uczestniczek jest Kateryna Klen z Narodowego Uniwersytetu Technicznego Ukrainy Politechniki Kijowskiej.

GPW GPW 2018 Konferencja Naukowa GPW Kateryna Klen Morawa Gmina Strzegom

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.