(FILM) Świdnicka karta naukowego tournee

Dr inż. Maciej Gwoździewicz zawitał ze swoim nowym wykładem do I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Świdnicy.

Zobacz też:

(FOTO) Gwoździewicz wykładał w Świdnicy

dr inż. Maciej Gwoździewicz Wydział Elektryczny PWr Oddział Wrocławski SEP Politechnika Wrocławska Stowarzyszenie Elektryków Polskich I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Świdnicy I LO Świdnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.