X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


(FILM) Gwoździewicz o bolcu w Bolesławcu

Wykładowca Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej oraz członek Zarządu Oddziału Wrocławskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich dr inż. Maciej Gwoździewicz ze swoim wykładem "Bezpieczeństwo elektryczne, czyli jak korzystać z prądu i się nie zabić" gościł w Zespole Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu. Naukowiec bolesławieckie placówki odwiedza m.in. dzięki inicjatywie stowarzyszenia KoLiber.

ZSHiU w Bolesławcu Zespół Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu Wiesław Stefanik dr inż Maciej Gwoździewicz Politechnika Wrocławska PWr Wydział Elektryczny PWr SEP Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Wrocławski SEP

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.