Filharmonia Dowcipu

Otylia Jędrzejczak: Wszyscy jesteście wygrani

Otylia Jędrzejczak: Wszyscy jesteście wygrani

W sobotę, 2 kwietnia w Świebodzicach odbyły się już VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Klubu Kibica. Blisko 400 pływakom z całej Polski kibicowała Mistrzyni Olimpijska Otylia Jędrzejczak.

- Pamiętajcie, że tu nikt nie jest przegrany, wszyscy jesteście wygrani. Życzę świetnych wyników, wybraliście najpiękniejszą dyscyplinę sportu, czyli pływanie - mówiła Otylia Jędrzejczak podczas otwarcia zawodów.

Podobnie dopingował zawodników Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz.

- Życzę wszystkim pobicia rekordów życiowych, cieszę się, że Świebodzice już po raz ósmy są gospodarzem tak wspaniałej imprezy, powodzenia - mówił.

Organizatorem zawodów pływackich jest Klub Sportowy Rekin w Świebodzicach, który w tym roku świętuje 10-lecie. Zawodnicy klubu odnoszą systematycznie sukcesy na zwodach regionalnych i krajowych.

Obecność słynnej pływaczki mocno zdopingowała uczestników, każdy miał także możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z mistrzynią.

 

VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Klubu Kibica Otylia Jędrzejczak

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.