Muszyński trzeci na świecie

Muszyński trzeci na świecie

Kacper Muszyński z KS Metraco Armia Polkowice został brązowym medalistą Mistrzostw Świata Juniorów w kickboxingu. Muszyński podczas imprezy w stolicy Irlandii – Dublinie okazał się jednym z najlepszych zawodników w kategorii 71 kg.

Na Mistrzostwa Świata Kadetów i Juniorów do Dublina pojechała trójka zawodników KS Metraco Armia Polkowice: Patryk Kłak, Damian Wawrzyniak oraz Kacper Muszyński. Wszyscy zaprezentowali się na wysokim poziomie.

Najlepiej z naszej ekipy spisał się Kacper Muszyński, który w kategorii 71 kg stanął na trzecim stopniu podium. W walce o brąz wojownik Armii pokonał Słowaka Martina Oravkina. To już drugi tegoroczny sukces fightera z Polkowic. W czerwcu Kacper Muszyński wywalczył złoty medal w Pucharze Europy.

Z dobrej strony pokazali się również pozostali zawodnicy. Patryk Kłak w drodze do półfinału przegrał z Rosjaninem, zwycięzcą tej kategorii wagowej, natomiast Damian Wawrzyniak w walce o brąz uległ fighterowi z Włoch.

KS Metraco Armia Polkowice Kacper Muszyński Patryk Kłak Damian Wawrzyniak Mistrzostwa Świata Juniorów w kickboxingu

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.