Trenerzy po remisie w Polkowicach

Trenerzy po remisie w Polkowicach
Fot. KS Polkowice

Po remisie KS-u ze Skrą Częstochowa szkoleniowiec gospodarzy zaznaczał, że podział punktów był sprawiedliwy. Z kolei opiekun gości twierdził, że jego zespół został skrzywdzony przez arbitra.

Enkeleid Dobi (trener KGHM ZANAM Polkowice):

- Nie ma co patrzeć na innych – my sami musimy zdobywać punkty. Szkoda tego meczu. Chcieliśmy prowadzić i wygrać. Niestety zabrakło „kropki nad i”, zabrakło tych ostatnich 10 metrów. Zawodnicy podejmowali nietrafne decyzje: za krótko, za szybko, za wolno itp. Uważam, że remis nie krzywdzi żadnej z drużyn. Skra nie stworzyła zbyt wielu sytuacji podbramkowych – czekała na nasze błędy i wykorzystywała je. Jeśli chcemy wygrywać potrzebujemy więcej determinacji. Dyspozycja dzisiaj była taka a nie inna. Szukaliśmy bramki, chcieliśmy jej i w końcu ją zdobyliśmy. Mam trochę żalu, bo powinniśmy stworzyć więcej sytuacji bramkowych i wygrać ten mecz.

Jakub Dziółka (trener Skry Częstochowa):

- Sporo kolejek zagraliśmy już i nie komentowałem decyzji sędziów, ale nie ukrywam, że czujemy się skrzywdzeni i w sobotę kiedy graliśmy z Legnicą i dzisiaj też. Uważam, że karnego nie powinno być. Gratuluję swoim zawodnikom determinacji i woli zwycięstwa. Może gra nie była piękna, ale wiedzieliśmy, że Polkowice nie są słabą drużyną. Nie ukrywam też, że jazda przez kilka godzin, bo wyjechaliśmy o 10 z Częstochowy, też miała wpływ na obraz gry. Chcieliśmy, żeby ta jazda nie miała wpływu ale nie da się oszukać organizmu tym bardziej, że sporo zawodników pracowała w nocy i po kilku godzinach jazdy zagrali mecz. Do domu wrócimy o 24 albo pierwszej w nocy, a w sobotę znowu gramy mecz. Myślę, że jest to problem do zastanowienia się osób, które kierują tą ligą

KS Polkowice trener KS-u Enkeleid Dobi Skra Częstochowa trener Skry Jakub Dziółka trzecia liga runda wiosenna sezon 2016/2017

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.