„PatiKa”- nowe, rockowe wcielenie Patrycji Kamola wystąpi w Sky Pub Legnica

„PatiKa”- nowe, rockowe wcielenie Patrycji Kamola wystąpi w Sky Pub Legnica

Występowała z Jennifer Batten - gitarzystką Michaela Jacksona i z Mike Russelem - zdobywcą Grammy. Do współpracy zaprosiła Jacka J.J Jagusia – jednego z najlepszych gitarzystów bluesowych w Polsce, teraz wystąpi w Sky Pub Hotelu Gwarna.

Mój najnowszy singiel „Nadejdzie lepszy czas”, zapowiadający moją drugą solową płytę, łączy muzykę popową, bluesową i funky mówi Patrycja Kamola, wokalistka, kompozytorka i liderka nowego projektu muzycznego PatiKa. - Po dużym sukcesie mojej pierwszej, jazzowej płyty „Czekając na miłość”, za którą otrzymałam w marcu Złotą Płytę, chcę teraz pokazać się z nowej, całkiem odmiennej strony. Moim zamierzeniem było zmienić stylistykę muzyczną w której do tej pory się poruszałam, czyli mój ukochany jazz i zbudować nowy rodzaj muzycznej relacji z publicznością. Doskonałą ilustracją tych słów są moi muzycy zaproszeni przeze mnie do tego projektu, reprezentujący całkiem odmienne style muzyczne. Obok mnie występują: jazzowy perkusista - Jarosław Marszałek, rockowy gitarzysta - Łukasz Parlicki, pianista gospel – Jakub Gościniak i basista - Michał Kuźmicki, który ma świetne wyczucie stylu funky. Projekt PatiKa to podróż po wielu gatunkach muzycznych i mój eksperyment z nowymi, muzycznymi pejzażami, niecodziennymi podziałami rytmicznymi i brzmieniowymi. Myślę, że każdy kto przyjdzie na nasz koncert, z pewnością w naszej muzyce, znajdzie coś dla siebie - dodaje Patrycja Kamola.

Koncert odbędzie się 15 września o godzinie 20:00, w Sky Pub Legnica Hotelu Gwarna. Wstęp wolny!

PatiKa Patrycja Kamola Sky Pub Legnica koncert

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.