KS Polkowice w 1/16 Pucharu Polski

KS Polkowice w 1/16 Pucharu Polski

Piłkarze KS Polkowice awansowali do 1/16 Finału Halowego Pucharu Polski. Zielono-czarni pokonali przed własną publicznością I ligowy KS Gredar Futsal Team Brzeg 5:4.

Nadal trwa doskonała passa zwycięstw halowych piłkarzy KS Polkowice. Po wygranej w meczu ligowym z KS Acana Orzeł Futsal Jelcz–Laskowice 8:3, tym razem podopieczni trenera Marcina Jeziornego pokonali w Pucharze Polski pierwszoligowca z Brzegu. 

Początek spotkania rozpoczął się niekorzystnie dla graczy z Polkowic, którzy po 5 minutach przegrywali już 0:2. Wówczas w szeregach zielono-czarnych nastąpiła pełna mobilizacja. Polkowiczanie postawili wszystko na jedną kartę i szybko doprowadzili do remisu, a następnie wyszli na prowadzenie 5:3. 

W końcówce gracze Futsal Team Brzeg Opolski wycofali bramkarza i wprowadzili kolejnego gracza z pola. Rywale zdołali strzelić jedynie bramkę kontaktową. Na więcej nie pozwolili im polkowiczanie, wygrywając cały mecz 5:4. Dzięki zwycięstwu dolnośląski zespół awansował do 1/16 finału Halowego Pucharu Polski.

 

KS Polkowice - KS Gredar Futsal Team Brzeg 5:4

Bramki dla KS: Koryciński 2, Kochman, Szala, Kaczmar

KS Polkowice: Wojtowicz, Szala, Lipiński, Kaczmar, Potocki, Kochman, Walasek, Tkaczyk, Białocerkiewicz, Duda, Biały

KS Polkowice KS Gredar Futsal Team Brzeg Puchar Polski sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.