W poniedziałek ruszy sprzedaż karnetów na mecze Miedzi!

W poniedziałek ruszy sprzedaż karnetów na mecze Miedzi!

W poniedziałek 5 lutego w Strefie Miedzi rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze Miedzi w rundzie wiosennej Nice 1 Ligi.

Wiosna w Legnicy zapowiada się pasjonująco! Już jesienią zespół Miedzi pod wodzą trenera Dominika Nowaka grał efektownie, ofensywnie i cały czas utrzymywał miejsce w czołówce tabeli. W wielu meczach legniczanie pokazali charakter wojowników!

Wiosną ma być jeszcze lepiej, a czeka nas prawdziwa piłkarska uczta – osiem spotkań, wśród nich starcie z Odrą Opole, derby z Chrobrym Głogów, mecz z Ruchem Chorzów czy z liderującą w tabeli Chojniczanką. Miedzi w każdym spotkaniu potrzebne będzie wsparcie kibiców, dlatego Klub gorąco zachęca wszystkich do kupna karnetów, których ceny są bardzo atrakcyjne i nie uległy zmianie w porównaniu do rundy jesiennej. Dla posiadaczy karnetów w trakcie rundy Miedź przewiduje szereg okazjonalnych rabatów w Strefie Miedzi! 

W poniedziałek i wtorek (5 i 6 lutego) sprzedaż karnetów będzie prowadzona na zasadzie prolongaty wyłącznie dla osób, które miały karnet w minionej rundzie. Od środy (7 lutego) sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich chętnych! Przypomnijmy, że Miedź rozpocznie ligową wiosnę w Legnicy w piątek 2 marca o godz. 19.00 hitowym meczem z Odrą Opole (przedsprzedaż biletów na ten pojedynek ruszy 22 lutego). Już dziś warto zadbać o to, żeby mieć stałe miejsce na trybunach i kibicować Miedzi we wszystkich meczach domowych! 

Sprzedaż karnetów będzie prowadzona w Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00.

Przy zakupie karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (dwojga dorosłych opiekunów i trójki dzieci).

CENNIK KARNETÓW – WIOSNA 2018:
Trybuna A lub B: 99 zł
Trybuna C: 79 zł
*Sektor rodzinny: 129 zł

*Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: dwojga dorosłych opiekunów + trójki dzieci.

Nice 1 Liga Miedź Strefa Miedzi karnety sprzedaż karnetów kibice runda wiosenna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.